visa
  1. Išsirinkite prekę, pasirinkite reikalingą dydį, nurodykite kiekį ir spauskite “Į krepšelį"

  2. Galite toliau tęsti apsirkimą arba pereiti prie apmokėjimo.
  3. Savo krepšelį su išsirinktomis prekėmis matysite puslapio viršuje.

  4. Jeigu matote visas prekes, kurias norite užsakyti, tuomet spauskite “pereiti prie apmokėjimo”. Jeigu reikia galite koreguoti užsakomų porų skaičių (laukelis “kiekis”) ar išimti prekes iš krepšelio, kurių pirkti dabar nenorite.

  5. Jeigu perkate kaip didmenininkas Jums reikės prisijungti, kad matytumėte išskirtines sąlygas. Jeigu dar nesate prisiregistravę, tą lengvai galite padaryti čia.

  6. Kitame žingsnyje turite suvesti savo duomenis, kurie reikalingi norint įvykdyti užsakymą, tokie kaip: Vardas pavardė, adresas, kontaktiniai duomenys.

  7. Suvedus duomenis reikia pasirinkti pristatymo ir mokėjimo būdą bei pristatymo laiką. Adresą, kuriuo norite, kad būtų pristatytos prekės, galite nurodyti ir kitą, pvz. Darbovietės. 

  1. Kitame žingsnyje patikrinkite visus Jūsų suvestus duomenis ir patvirtinę, jog jie visi teisingi, bei pažymėję, jog sutinkate su “prekių pirkimo ir grąžinimo taisyklėmis”, spauskite “patvirtinti užsakymą”. Nurodytu el.paštu gausite patvirtinantį laišką, kad užsakymas atliktas sėkmingai.

  2. Jeigu pasirinkote apmokėti per Paysera, būsite nukreipti į paysera puslapį, kuriame reikės tik patvirtinti jau paruoštą apmokėjimą.

  3. Jeigu pasirenkate apmokėjimą bankiniu pavedimu, pasispaudę matysite visus mūsų rekvizitus ir banko sąskaitą į kurią reikės pervesti visą nurodytą užsakymo sumą.